DSO, VERGİ DENETİM KURULU TEMSİLCİLERİNİ AĞIRLADI

DSO, VERGİ DENETİM KURULU TEMSİLCİLERİNİ AĞIRLADI

Denizli Sanayi Odası, bilgilendirme toplantıları kapsamında Vergi Denetim Kurulu temsilcilerini ağırladı.

T.C. Hazine ve Maliye Bakanlığı bünyesinde hizmet veren, 9 ilde 29 daire başkanlığı ile faaliyet gösteren Vergi Denetim Kurulu Başkanlığı heyeti Denizli Sanayi Odası’nda bilgilendirme toplantısı yaptı.

T.C. Hazine ve Maliye Bakanlığı Vergi Denetim Kurulu Başkan Yardımcısı Selçuk Sevinç, Rapor Değerlendirme ve Uzlaşma İşlemleri Daire Başkanı Murat Gökkaya ve İzmir Vergi İadeleri Denetim Daire Başkanı Eren Demirbacak, DSO Başkanı Müjdat Keçeci, Başkan Yardımcısı İ. Okan Konyalıoğlu, Yönetim Kurulu Üyeleri Mehmet Cillov, Samet Tunay Gündüz, Mustafa Seylan ve Genel Sekreter Zeren Gerelioğlu tarafından ağırlandı.

Toplantının açılış konuşmasını yapan DSO Başkanı Müjdat Keçeci, “Biz iş dünyası olarak birçok zorluklara katlanıp ülkemize katma değer yaratmak için mücadele ediyoruz. Devletimize olan sorumluluklarımızı her zaman yerine getirdiğimize inanıyorum. Böylesine değerli kurul temsilcilerini odamızda ağırladığımız için çok memnunum. Bugün bizler hem Vergi Denetim Kurulu’nun son gelişmeleri hakkında hem de biz mükelleflerin hakları konusunda bilgi sahibi olacağız. Ziyaretiniz için çok teşekkür ederiz.” dedi.

Yönetim Kurulu Başkanı Müjdat Keçeci’nin ardından söz alan Vergi Denetim Kurulu Başkan Yardımcısı Selçuk Sevinç, Denizli Sanayi Odası’nda olmaktan büyük bir memnuniyet duyduklarını ifade etti. Sevinç, kurulun hizmetlerini anlattıktan sonra karşılaşılan sorunları dinledi ve merak edilen soruları yanıtladı.

Rapor Değerlendirme ve Uzlaşma İşlemleri Daire Başkanı Murat Gökkaya ise mükelleflerin haklarının korunması hakkında bir sunum yaptı.